چه میزان پونه باعث سقط جنین می شود؟

0
43

چه میزان پونه باعث سقط جنین می شود؟

 

چه میزان پونه باعث سقط جنین میشود

 

سقط جنین با پونه آیا پونه باعث سقط جنین می شود؟ چه میزان پونه باعث سقط جنین می شود؟ پونه چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

پونه و سقط جنین

آیا پونه باعث سقط جنین می شود؟

بله. اگر از پونه در دوز های بالا استفاده شود میتواند منجر به سقط جنین شود. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه ما باشید تا همه آنچه باید درباره خطر سقط جنین و پونه نیاز دارید بدانید را به شما بگوییم.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص میزوپروستول

چه میزان پونه باعث سقط جنین می شود؟

نمیتوان بصورت دقیق مقدار پونه که میتواند باعث سقط جنین شود را گفت اما روش مصرف پونه و تکرار آن در دوز های بالا است که میتواند باعث سقط گردد. در ادامه روش هایی که باعث سقط جنین با پونه میشود را به شما میگوییم.

پونه چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

پونه در ارتباط با سقط جنین نیز بسیار خطرناک است چراکه شامل ماده ای به نام پولگان است که موجب خونریزی و انقباض رحم میشود. برگ های تازه یا خشک شده پونه برای درست کردن چایی استفاده میشود که میتواند موعد خونریزی را جلو بیاندازد. 20 قطره از عصاره یا روغن پونه را در یک فنجان آب داغ بریزید و یک دمنوش درست کنید. بیش از روزی 4 فنجان از نوشیدنی پونه نباید استفاده کنید. برای 5 روز و یا نهایتا تا زمانی که خونریزی شروع شود این کار را ادامه دهید.

پونه و سقط جنین

پونه دو نوع مختلف دارد: پونه آمریکایی و پونه اروپایی. پونه یکی از قوی ترین گیاهان دارویی میباشد. افرادی که از پونه استفاده میکنند باید خیلی مراقب باشند چراکه سابقه مرگ بر اثر استفاده از پونه وجود دارد.

همانقدر که پونه گیاه خطرناکی است، در درمان بیماری های مختلف موثر است. پونه از سال 1800 میلادی برای درمان برونشیت، ذات الریه، سینوزیت و مشکلات تنفسی دیگر استفاده میشده است. همچنین پونه در درمان درد شکم، نفخ، اختلالات روده، کبد و مشکلات کیسه صفرا، نقرس، زخم دهان و نیش سمی استفاده شده است. به علاوه از پونه بصورت موضعی بر روی پوست انسان به عنوان دافع حشرات و بر روی حیوانات به عنوان دافع کک استفاده میشود.

هشدار!

تحت هیچ شرایطی نباید از روغن پونه بصورت داخلی (استعمال مستقیم روغن پونه) استفاده کنید چراکه بسیار سمی است. روغن پونه قدرتی به اندازه 50 تا 75 گالن چای پونه دارد.

هنگام استفاده از پونه حتما باید دوز مناسب را رعایت کنید. پونه برای کلیه ها و کبد خطرناک است و افرادی که سابقه بیماری های کلیوی و یا کبد دارند نباید از گیاه دارویی استفاده کنند.

نکته!

پونه را به هیچ شکلی بطور مستقیم وارد بدن خون نکنید.
هرگز دوز زیاد مصرف نکنید چراکه میتواند عوارض خطرناکی داشته باشد.استفاده از پونه برای خانم هایی که هرگونه اختلال رحمی دارند توصیه نمیشود.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here