سقط شدن جنین با مصرف این ادویه دردوران بارداری

0
29

سقط شدن جنین با مصرف این ادویه در دوران بارداری

سقط جنین با مصرف این ادویه دردوران بارداری

سقط جنین با گلپر , از آنجا که گلپر طبیعت گرم و خشکی دارد، افراد گرم مزاج باید دانه‌های این گیاه را یک شب در سرکه بخوابانند و بعد از ۲۴ ساعت و خشک شدن دانه‌ها، آن را در روز، پودر و استفاده کنند؛

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص میزوپروستول

خرید قرص سقط جنین اراک

سقط جنین  با گلپر

سقط با گلپر , گلپر یکی از معروفترین گیاهان در طب سنتی برای درمان بیماری‌های گوارشی به خصوص نفخ معده محسوب می‌شود.

گلپر ، هضم‌کننده غذا و تقویت‌کننده معده است؛ برای بهره بردن از خواص ضدنفخ گلپر، بهتر است یک گرم از پودر دانه‌های این گیاه را همراه رازیانه بعد از غذا و با آخرین لقمه به اندازه نصف قاشق غذاخوری بخورید.

سقط شدن جنین با گلپر

از آنجا که گلپر طبیعت گرم و خشکی دارد، افراد گرم مزاج باید دانه‌های این گیاه را یک شب در سرکه بخوابانند و بعد از ۲۴ ساعت و خشک شدن دانه‌ها، آن را در روز، پودر و استفاده کنند؛ غیر از خواص درمانی از دیگر کاربردهای گلپر در طب سنتی، تلطیف گوشت‌ها است و توصیه می‌شود به عنوان ادویه در پخت ماهی از گلپر استفاده کنید.

اما مصرف بیش از ۲ گرم گلپر در روز در دوران بارداری به خصوص ۳ ماهه اول جایز نیست زیرا می‌تواند باعث سقط جنین شود؛ گاهی مصرف گلپر در افراد گرم‌مزاج باعث سردرد میشود، در این صورت این افراد می‌توانند گلاب بو کنند.

البته گیاهان و ادویه های دیگری هم هستن که استفاده از آنها در بارداری موجب سقط جنین میشود مانند زعفران یا گیاه عروسک پشت پرده وتخم شوید وتخم رازیانه وغیره وجوددارد.

لذا برای اطلاع از چگونگی نحوه مصرف آنها در بارداری به خواندن مقالات راجبع آنها ادامه دهید.نظرات وپیشنهادات خودرادر قسمت دیدگاه ارسال نمایید.برای دریافت اطلاعات بیشتر به خواندن مقالات بعدی ادامه دهید.امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here