احتمال سقط جنین بر اثر درمان یبوست در بارداری

0
57

احتمال سقط جنین بر اثر درمان یبوست در بارداری

 

احتمال سقط جنین بر اثر درمان یبوست در بارداری

 

مادران باردار باید از مصرف مسهل‌ های قوی و روغن کرچک اجتناب کنند.خانم های بارداری که دچار یبوست می شوند مراقب باشند برای درمان خود از مسهل ها با قدرت دارویی بالا استفاده نکنند چون موجب افزایش ریسک خطر سقط جنین در آنان می شود!

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص میزوپروستول

حمیدی متخصص زنان و زایمان گفت:

مادران باردار باید از مصرف مسهل‌های قوی و روغن کرچک اجتناب کنند زیرا روغن کرچک روده‌ها را تحریک کرده و به دنبال آن انقباضات اندام داخلی خطر سقط جنین و زایمان زودرس را دارد.

وی افزود:

زنان باردار نباید به استفاده از داروهای ملین عادت کنند زیرا این داروها موجب کاهش حرکات روده و حتی تنبلی روده می‌شود و به مرور زمان عادت به اجابت مزاج طبیعی نیز مختل می‌شود.

وی بیان داشت:

در مواردی که با رعایت رژیم غذایی مناسب یبوست دوران بارداری برطرف نشود با نظر پزشک معالج می‌توان یک قاشق غذاخوری شیر منیزی یا روغن زیتون قبل از خواب استفاده کرد.

حمیدی در پایان بهترین راهکار پیشگیری از یبوست دوران بارداری را استفاده از مواد طبیعی مانند آب آلوی جوشیده دانست و تأکید کرد: مصرف آب آلو، آلوی خشک یا میوه‌هایی همچون سیب، انجیر، کشمش، خرما قبل از خواب از بروز یبوست پیشگیری می‌کند.برای دریافت مطالب مربوط به سقط جنین به خواندن مقالات بعدی ادامه دهید. نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ارسال نمایید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here